KONST / Litografier / Färglitografi 14444079
nr 1444 4079
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Signerad, daterad 76, HC-upplaga (hors de commerce), komposition. Färglitografi, bildmått: 33x43cm, yttermått inklusive ram: 49x58cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:19:01
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson